KONST / Litografier / Litografier 9234201
nr 923 4201
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Litografier , 7 st. Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, signerade, motivet: 11x17
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 10 november 2014
kl 19:47:46
10/11 19:42:46
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson